[Karate] Med enajstimi dobitniki medalj tudi velenjčani!

NOVICA 27.09.2021

V soboto 25.9.2021 se je del ekipe 'Karate klub SEKI' udeležil mednarodnega turnirja KRANJ OPEN 2021. Sodelovalo je 305 tekmovalcev iz 59 klubov in 6 držav.

Tekmovalci so se odlično odrezali, saj so osvojili 3 zlate, 2 srebrni in 6 bronastih medalj, kar je klub popeljalo na 8. mesto med 60 klubi.

Odličja so si priborili naslednji tekmovalci iz Velenja:
1.mesto
RIZVANOVIĆ ENEJ - kata ml. kadeti (8-3 kyu)
3. mesto:
SUBAŠIĆ ADNA - kata malčice, AHMIČEVIĆ KENAN - kata dečki (8-4 kyu), ŠILJEGOVIĆ ILMA - kata ml. kadetinje (8-3 kyu), BEŠIĆ ZIJO - kata malčki (8- 6 kyu)

Malo športne sreče pa je zmanjkalo naslednjim tekmovalcem v kategorijah:
VANOVŠEK ENEJ - kata kadeti, BEŠIĆ HANKA - kata mladinke, RIZVANOVIĆ ENEJ- kata ml. kadeti

Vsi tekmovalci so se srčno borili, ognjeni krst na tekmi pa je z nastopom v ostri konkurenci mladink, opravila Hanka za kar ji iskreno čestitamo!

Vir: Karate klub Seki

Foto: Karate klub Seki