[Triatlon] ODLIČNO V NOVO SEZONO

NOVICA 09.05.2022

V nedeljo, 8. 5. 2022, je na Ptuju potekal prvi triatlon v novi sezoni. Tekmovanja se je udeležilo 6 članov Triatlon kluba Velenje. Vsi so dosegli odlične rezultate.

Med starejšimi dečki je Grega Navodnik osvojil 1. mesto, Bor Rotovnik pa je bil peti. V kategoriji super sprint je Sara Navodnik v absolutni konkurenci osvojila 3. mesto. Na stopničke sta se zavihtela tudi veterana Gorazd Šuligoj z drugim ter Robert Nadvežnik s tretjim mestom. Gaja Kotnik je bila v akvatlonu šesta.

Kljub napornim treningom, odličnih rezultatov brez trenerja Vlada Stjepiča in finančni podpori podjetij HSE d.o.o., ESOTECH d.d. ter HERMI d.d., verjetno ne bi bilo.

Vir: Triatlon klub Velenje