Velenjski atleti odlični na Prvenstvu Slovenije v Novi Gorici

NOVICA 04.07.2022

Velenjski atleti so se pretekli vikend borili za odličja na Prvenstvu Slovenije za mlajše člane in članice ter starejše mladince in mladinke.

Filip Dominkovič je med mlajšimi člani zmagal v metu kopja, prav tako pa je med mlajšimi člani zmagal Luka Lah v metu diska, zasedel je tudi drugi mesti v metu kladiva in suvanju krogle. V metu kopja se je med mlajšimi člani izkazal še Gašper Juhart, ki je zasedel 3. mesto med tem, ko je Naida Nišič pri starejših mladinkah zmagala v metu kladiva ter zasedla 2. mesto v metu diska.

Čestitamo!

Vir: Atletski klub Velenje