Vozovnica za Ljubljano potrjena, Stožice, Slovenke prihajajo

NOVICA 08.11.2022

Slovenska ženska rokometna reprezentanca je v tretjem krogu skupinskega dela evropskega prvenstva v Sloveniji, Črni gori in Severni Makedoniji v Celju premagala Srbijo s 27:24 (13:15) in se prebila v drugi del tekmovanja.

Ana Gros, slovenska reprezentantka:
"V prvem polčasu smo bile malce nervozne zavoljo pomembnosti tekme. V drugem delu dvoboja smo se le zbrale, izdatno pomoč smo imele v občinstvu, ki je veliko pripomoglo k današnji zmagi. Ponosna sem na ekipo, med tekmo smo se držale dogovorov iz garderobe in se dvignile po visokem porazu proti Švedinjam. To je tisto, kar najbolj šteje. Gremo naprej."

Iskrene čestitke naši ženski rokometni reprezentanci za uvrstitev v drugi del EHF EURO!

Vir: Rokometna zveza Slovenije

Foto: Rokometna zveza Slovenije