V Velenju potekal pregledni kros pred EP

NOVICA 23.11.2022

V soboto, 19.11.2022 je Atletski klub Velenje izpeljal pregledni kros pred evropskim prvenstvom v krosu, ki bo 11. decembra potekalo v parku La Mandria pri Torinu. Italija bo tretjič gostila EP v krosu, tekmovanju, ki poteka od leta 1994.

V Velenju so se zbrali tekači, ki si želijo nastopa na letošnjem prvenstvu, nacionalni trener za teke dr. Branko Škof pa bo na podlagi tekme pripravil predlog reprezentance, ki bo decembra odpotovala v Italijo. Reprezentanca bo znana v naslednjih dneh.

Vir: Slovenska atletika

Foto: Slovenska atletika