Učenke CVIU državne prvakinje v odbojki

NOVICA 10.02.2023

25.1.2023 je v Brežicah potekalo Državno tekmovanje v odbojki za osnovne šole s prilagojenim programom za dekleta. Sodelovalo je 9 ekip iz različnih koncev Slovenije. Tekme so bile večinoma izenačene in napete, a učenke Centra za vzgojo, izobraževanje in usposabljanje Velenje (CVIU) so zmogle vse pritiske nasprotnic, pokazale največ odbojkarskega znanja ter postale državne prvakinje. Za najboljšo igralko turnirja je bila izbrana velenjska učenka Maša Pernovšek.

Za ta velik uspeh ter požrtvovalne in srčne igre jim iskreno čestitamo.