Rezultati občinskega in področnega tekmovanja v smučanju in deskanju

NOVICA 16.02.2023

Včeraj, 15.02.2023 je na Golteh potekalo področno tekmovanje v alpskem smučanju in deskanju za osnovne šole ter tekmovanje za Pokal Smučarskega kluba Velenje za osnovne šole.

Ekipno so se v mlajši kategoriji najbolje odrezali osnovnošolci OŠ Luče, 2. mesto je zasedla ekipa OŠ Ljubno ob Savinji in 3. mesto OŠ Karla Destovnika Kajuha Šoštanj. V starejši kategoriji so bili prav tako najboljši osnovnošolci OŠ Luče, 2. mesto je v kategoriji zasedla OŠ Karla Destovnika Kajuha Šoštanj, na 3. mesto pa so se zavihteli osnovnošolci in osnovnošolke OŠ Nazarje.

Podrobenjše rezultate si lahko ogledate na povezavah:

Rezultati - Področno tekmovanje

Rezultati - Ekipno