Člani Smučarskoskakalnega kluba Velenje so bili zopet zelo uspešni

NOVICA 17.02.2023

Torek, 14.2., in sreda, 15.2., sta bila rezervirana za državno prvenstvo mladincev do 18 in do 20 let.
Člani Smučarskoskakalnega kluba Velenje so bili v Kranju zopet zelo uspešni.

Na tekmi višje kategorije - mladinci do 20 let - sta Luka Filip in Enej Faletič dosegla super rezultata: 5. in 6. mesto. Mladinka, Nika Vetrih je prav tako dosegla 5. mesto in bila v družbi najboljših.
Ekipa SSK Velenje je z mladim Lanom Novakom, ki je skakal kar 2 kategoriji višje, priskakala odlično 5. mesto. Čestitke Nika, Lan, Luka in Enej.

V sredo pa so se skakalci pomerili v kategoriji do 18 let. Državni podprvak je postal Luka Filip
Priznanje za 5. mesto je prejel tudi Enej Faletič. Lan Novak, ki je skakal kategorijo višje, je z odličnim drugim skokom pristal na 19. mestu in iz prve serije za 3 mesta napredoval po rezultatski lestvici.

Čestitke vsem!

Vir: Smučarskoskakalni klub Velenje