Para karateistka Diandra Bekčić na Evropskem prvenstvu v Španiji

NOVICA 24.03.2023

Na EVROPSKEM PRVENSTVU 2023, ki poteka v španskem mestu Guadalajara, bo danes, 24.3.2023 nastopila PARA karateistka, Diandra Bekčić.

Reprezentantka Karate zveze Slovenije in članica Karate kluba Velenje, se je zadnje mesece intenzivno pripravljala na današnjo tekmo.
Nastopila bo ob 14.00 v kategoriji K21 kata female - Intellectually Impaired Athletes.
Njena želja in želja vseh, ki ji stojijo ob strani in jo podpirajo je uspeti, kot ji je to že večkrat doslej. Diandra je največjih karate tekmovanj vajena in izkazuje vrhunske uspehe.

Danes ob 14.00 močno stiskamo pesti in glasno navijamo: Gremo Diandra!!!

Foto: Karate klub Velenje