ŠPORTNA ZVEZA VELENJE


“Winning isn’t everything, but wanting to win is.” — Vince Lombardi


Paraplavalci in paraplavalke uspešni na mednarodnem tekmovanju CROATIA OPEN

NOVICA 29.03.2023



Minuli konec tedna (25.3. – 26.3.2023) je v dalmatinskem mestu Split potekalo Odprto plavalno prvenstvo Hrvaške za osebe z invalidnostjo.

V okviru paraplavalne reprezentance Slovenije sta na tekmovanju nastopila Gašper Glušič in Sabina Cimperc. Poleg njiju pa je na tekmovanju nastopilo tudi nekaj ostalih velenjskih paraplavalcev in paraplavalk (Anja Golčer, Maruša Golčer, Kerim Kozarac, Amadej Kremžar, Uroš Petrović, Nej Prodan Šumnik, Luka Temnikar).

 V absolutni kategoriji sta za medalje poskrbela Gašper Glušič in Sabina Cimperc. Gašper je zmagal v disciplini 200 m mešano in osvojil 3. mesto tako na 200 m kot tudi na 400 m prosto. Sabina je bila bronasta na 100 m prsno. Tudi ostali so prikazali zelo dobro plavanje in si nabrali veliko lepih izkušenj. Kerim, Luka in Nej pa so si priplavali tudi kategorizacijo.

Vsem čestitamo za borbenost in srčnost.

 

Vir: Plavalni klub Velenje

Foto: Plavalni klub Velenje

Koledar dogodkov

Dobrodelno okrog Slovenije 2025 - sprejem kolesarjev v Velenju

DOGODEK
Pridružite se nam na največjem vseslovenskem humanitarno-kolesarskem dogodku, DOS 2025, kjer bomo skupaj pozdravili kolesarje, ki bodo prevozili celotno Slovenijo in podprli izjemen dobrodelni projekt.