Mladi karateisti iz Velenja odlični na državnem pokalnem tekmovanju

NOVICA 08.05.2023

V soboto, 06.05.2023 je v športni dvorani Slovenske Konjice, potekalo 2. DRŽAVNO POKALNO TEKMOVANJE KZS, v organizaciji Karate klub Seki. Tekme se je udeležilo 53 klubov in opravljeno je 538 nastopov.

Karate klub Seki, je nastopal z 41 vrhunskih tekmovalcev v katah posamično, kate ekipno, ter borbah. Med njimi tudi Velenjčani. Uspehu in odličnem rezultatu so iz Velenja prispevali z odličji:

ZLATA ODLIČJA V KATAH POSAMIČNO in KATAH EKIPNO:
Andjela Miljatović - (U12 kata deklice), U12 kata ekipa deklice - (Andjela Miljatović, Adna Subašić, Karolina Kristić), U14 kata ekipa ml. kadetinje – (Adelisa Sarajlić, Andjela Miljatović, Altijana Hasanović Plesnk), Aleksa Miljatović - U14 kata ekipa ml. kadeti, Ilma Šiljegovićkata – kata ekipa kadetinje, kata ekipa članice – (Hana Zager, Ema Djedović),Benjamin Ahmičević - kata ekipa člani

SREBRNA ODLIČJA V KATAH POSAMIČNO in KATAH EKIPNO:
Karolina Kristić - U12 kata deklice, U8 kata ekipa najmlajši – (Luka Tripunović, Gael Srebre), U10 kata ekipa malčki – (Jovan Kocev, Emir Makalić, Liam Kotnik), U12 kata ekipa dečki – (Emrah Hasanbaši, Emir Makalić), kata ekipa kadeti – (Eldin Sarajlić, Enej Rizvanović, Amar Djedović).

BRONASTA ODLIČJA V KATAH POSAMIČNO in KATAH EKIPNO:
Benjamin Ahmičević - kata mladinci, Lana Husić - U10 kata malčice, Aleksa Miljatović - U14 kata ml. kadeti, Luka Tripunović - U8 kata najmlajši, U10 kata ekipa malčice (Adna Hasanbašić, Lana Husić, Lana Srebre, Alma Avdić).

5. MESTO V KATAH POSAMIČNO:
Amna Djedović - U8 kata najmlajše, Enej Rizvanović - kata kadeti, Gael Srebre - U8 kata najmlajši, Hana Zager - kata mladinke.

Čestitke vsem tekmovalcem.

Vir: Karate klub Seki