[Karate] Mladi velenjski tigri na državnem pokalnem prvenstvu

NOVICA 08.05.2023

V soboto, 6.5.2023 je v Sl. Konjicah potekalo 2. državno pokalno prvenstvo, katerega se je udeležilo 488 tekmovalcev iz 52 klubov, med njimi tudi Karate klub Tiger Velenje.

Rezultati velenjskih "tigrov":
1. mesto - KOREN TAJA, kumite kadetinje -61 kg (4)
1. mesto - DARIAN BANOVIĆ, LIAM ŠKORIČ, SAFET KULOVIĆ, U10 kata ekipa malčki (5)
3. mesto - KAMENIK MARKO, kumite kadeti -52 kg (7)
3. mesto - AJLA HELIč, NEA JESENIČNIK BERA, SUMEJJA OSMIĆ, kata ekipa kadetinje (4)

Pri katah sta Sumejja Osmić in Nea Jeseničnik Bera napredovali v drugi krog, a se jima je medalja za las izmuznila. Nastopala sta tudi Liam Škorić in Elena Petrović. Anan Mujkanović in Niko Zijan sta imela dobre borbe, a jima je žal zmanjkalo malo več športne sreče.

Čestitke vsem tekmovalcem za nastope.

Vir: Karate klub Tiger Velenje

Foto: Karate klub Tiger Velenje