[Namizni tenis] Odličen izhod ekip iz Šaleške doline v Zasavsko - Savinjski ligi

NOVICA 12.05.2023

Odličen izhod ekip iz Šaleške doline v Zasavsko - Savinjski ligi v namiznem tenisu.

V letošnji sezoni so v teh dneh odigrali tekmovanje v Zasavsko – Savinjski ligi.

V prvi ligi nastopajo kar tri ekipe iz Velenja, v drugi pa ekipa NTK Spin iz Šoštanja.

Zmagovalci tekmovanja je ekipa Tempa B, v kateri nastopajo naslednji igralci: Tadej Vodušek, osvojil je tudi naziv najboljši igralec lige z rezultatom 35:2, Slavko Kovač, Janez Škerlak, Igor Balažek, Andrej Godec, Jasmin Hasić in vodja ekipe Fredi Vodušek.

Član ekipe Tempa A, ki je na koncu osvojila peto mesto, Ivan Zera pa je najboljši igralec v igri dvojic. Tretja ekipa iz Velenja Tempo C pa je na koncu osvojila sedmo mesto. V drugi ligi je ekipa Spin iz Šoštanja osvojila drugo mesto in se s tem uvrstila v kvalifikacije za prvo ligo. Najboljši igralec te lige je član ekipe Spina iz Šoštanja Marko Avberšek z rezultatom 45:4.

Vse rezultate je možno videti na spletu ntk-dobova.si in na spletu ntzs.si.

Čestitke vsem ekipam!

Vir: NTK Tempo