Regata jadralcev na deski - Vintage Wind Slam 2023

NOVICA 02.06.2023

Šprtno društvo Zoo Station Velenje je od 27. - 28. 5. 2023 na Velenjskem jezeru organiziralo jubilejno 10 mednarodno regato jadralcev na deski v bivšem olimpijskem razredu Open Division 2.

Regata je štela za Pokal Slovenije in Svetovni pokal ID2CA. Prijavljenih je bilo 17 tekmovalcev iz sedmih držav. V super vzdušju ob novem društvenem hangarju in na jezeru so v dveh dneh prekrasnega vremena z vetrovi med 5 in 12 vozlov jadralci odjadrali pet plovov. Pomerili so se v treh kategorijah. V kategoriji typeA in Vintage je zmagal Seppi Salvenmoser iz Avstrije v kategoriji typeC pa Miro Škorjanc iz domačega društva Zoo Station Velenje.

Rezultati regate: http://www.zoo-station.si.

Čestitke vsem!