Ekipno državno prvenstvo uspešno za mlade velenjske karateiste

NOVICA 05.06.2023

V nedelja, 4. 6. 2023 je v Ljutomeru potekalo Ekipno državno prvenstvo v karateju 2023. Nastopilo je 7 ekip z 18 tekmovalci iz Karate kluba Velenje.

V kata ekipah so nastopili: Toni Pohar, Ajnur Cibrić in Adin Zahirović (U8 kata ekipa najmlajši), Ana Jurko, Kristina Volk in Alina Durić (U10 kata ekipa malčice), Fuad Velić, Cene Pohar in Venad Suljić (U10 kata ekipa malčki), Iva Mrkonjić, Sara Pisnik in Katjuša Knaus Kovačević (U10 kata ekipa malčice), Žan Bačovnik, Erman Husić in Filip Knez (U12 kata ekipa dečki) ter Gal Jelen, Val Štefanič in Adam Pašić (U14 kata ekipa ml. kadeti).

Prav vsi so pokazali dobro pripravljenost, na najvišja mesta pa so se uvrstili:
1. mesto in naziv državnih prvakinj: Iva Mrkonjić, Sara Pisnik in Katjuša Knaus Kovačević - U10 kata ekipa malčice
1. mesto in naziv državnih prvakov: Gal Jelen, Val Štefanič in Adam Pašić - U14 kata ekipa ml. kadeti
2. mesto in naziv državnih podprvakov: Toni Pohar, Ajnur Cibrić in Adin Zahirović - U8 kata ekipa najmlajši
3. mesto: Fuad Velić, Cene Pohar in Venad Suljić - U10 kata ekipa malčki
5. mesto: Ana Jurko, Kristina Volk in Alina Durić - U10 kata ekipa malčice

Iskrene čestitke vsem članom ekip.

Vir: Karate klub Velenje

Foto: Karate klub Velenje Foto: Karate klub Velenje