Diandra Bekčić v kategoriji PARA karate ženske osvojila 1. mesto.

NOVICA 20.06.2023

V nedeljo, 18. 6. 2023 je v Mirni Peči potekal medklubski karate pokal - ZANSHIN 2023.

Udeležila se ga je Diandra Bekčić in v kategoriji PARA karate ženske osvojila 1. mesto. Spremljala jo je Pia Cesar in za Karate klub Velenje prejela zahvalo za podporo v letu 2023. Diandra je pokazala 2 na novo naučeni kati. Kljub telesni oviranosti, sedaj izvaja tudi skok v kati. Vedno znova dokazuje, da je nemogoče lahko tudi mogoče in da cilje lahko še preseže.

Čestitke!

Vir: Karate klub Velenje