Županov sprejem državnih prvakov in perspektivnih mlajših športnikov

NOVICA 21.06.2023

Župan Mestne občine Velenje Peter Dermol je včeraj (20.6.2023) na Velenjski plaži sprejel mlajše športnike, ki so v zadnjem letu zelo uspešno nastopili na državnih prvenstvih ali na drugih primerljivih mednarodnih tekmovanjih.

Županov sprejem je bil športno obarvan z vodnimi aktivnostmi, ki jih ponuja Klub vodnih športov na Velenjskem jezeru. Vse športnice in športnike so v zahvalo tudi obdarili z novimi poletnimi majicami, ki oglašujejo naše lepo mesto.

Foto: Športna zveza Velenje