Paraplavalci odlični tretji v Zagrebu

NOVICA 02.07.2023

V glavnem mestu naše južne sosede je v soboto (1.7.2023) in v nedeljo (2.7.2023) potekal paraplavalno tekmovanje Zagreb Paraswimming 2023, katerege se je udeležilo tudi 10 velenjskih tekmovalcev. Medalje so podeljevali samo v absolutni kategoriji. V ekipnem točkovanju so fantje dosegli skupno odlično 3. mesto.

Na stopničke za zmagovalce so se od velenjskih paraplavalcev povzpeli Sabina Cimperc, Gašper Glušič in Florjan Krevh. Srebrno medaljo si je priplaval Florjan v disciplini 100 m delfin. Sabina in Gašper pa sta bila oba dvakrat tretja. Sabina je bila bronasta v disciplini 100 m prsno in 200 m prosto medtem, ko je bil Gašper bronast na 50 m delfin in 400 m prosto.

Čestitamo za borbenost in dobre rezultate!

Vir: Plavalni klub Velenje

Foto: Plavalni klub Velenje