Poletni športni tabor Gozdna šola 2023

NOVICA 29.08.2023

Tudi letošnje leto je izvedbo športnega tabora za otroke v Gozdni šoli v Mozirju prevzelo Športno društvo T.E.A.M., ki je otrokom omogočilo brezskrbne počitnice v naravi in v duhu športa.
Otroci so se zabavali, doživeli nepozabne trenutke in stkali nove prijateljske vezi. Prepričani smo, da druženje ponovijo tudi prihodnje leto.

Čestitke in zahvala Športno društvo Team za izvedbo odličnega tabora. Hvala tudi Medobčinska zveza prijateljev mladine Velenje, Rotary Klub Velenje, Sportna Unija Slovenije, Forest Camping Mozirje, ki ste pripomogli in omogočili brezkrbne počitnice otrokom.