Mladi karateisti iz Velenja odlično nastopili na Hrvaškem

NOVICA 04.09.2023

Včeraj se je Karate klub Seki udeležil tekem v okolišu 27. Međimurje open Croatia - Čakovec. V organizacij Karate Klub Globus Čakovec, je nastopalo 1018 tekmovalcev iz 11 držav.

Tekmovalci, pod vodstvom Seki Golac, so pokazali odlično pripravljenost za sezono 2023/2024, kajti z osvojenimi 11 zlati, 5 srebrnih in 3 bronastimi odličji, so med 116 nastopajočimi klubi, osvojili zanesljivo prvo mesto, ter s prejeti pokalom obranili lanski uspeh.

Barve kluba zastopajo tudi mladi velenjski karateisti, ki so prispevali naslednja zlata odličja:

• Lana Husić – (kata malčice U9), Aleksa Miljatović – (kata mlajši kadeti 13 let), Enej Rizvanović – (kata mlajši kadeti 14 let) in Adelisa Sarajlić – (kata mlajše kadetinje 13 let 9-5 kyu in kata mlajše kadetinje 14 let 9-5 kyu).

Srebrna odličja so doprinesli:

• Daris Djedović – (kata dečki 12 let 9-5 kyu) in Andjela Miljatović - (kata deklice 12-13 let)

Bronasto odličje je osvojila:

• Andjela Miljatović – (kata mlajše kadetinje 13 let).

Zlato medaljo je za ekipo osvojila Andjela Miljatović in Karolina Kristić, v kategoriji kata ekipa deklice 12 let.

Čestitke!

Foto: Karate klub Seki