Uspešni nastopi velenjskih karateistov na Madžarskem

NOVICA 18.09.2023

V vikendu od 16. 9. - 17. 9. 2023 je potekal mednarodni karate turnir - 26. Budapest OPEN na Madžarskem.
Na turnirju je v obeh dneh potekalo 2111 nastopov 1742. tekmovalcev iz 257. klubov, iz 37. držav.

Prvi dan je nastopil tekmovalec Benjamin Mešanović v kategorijah Kata male juniors in Kata male seniors in si pridobil nove izkušnje na tekmovanju s tujo konkurenco.

Za Karate klub Velenje je bila na 26. Budapest OPEN uspešna predvsem nedelja. Na desetih tatamijih v dvorani Icecentrum so 17. 9. 2023 nastopili: Gal Jelen, Val Štefanič, Sara Pisnik, Adam Pašić in Maja Mari Pisnik.

Ob dobrih nastopih so osvojili:

2. mesto: Maja Mari Pisnik - Kata female U14
5. mesto: Adam Pašić - Kata male U14