Mladi velenjski karateisti odlično nastopali na Hrvaškem

NOVICA 02.10.2023

(30.09.2023 - 01.10.2023) Karate klub Seki, v katerem nastopa kar nekaj velenjčanov, se je udeležil velikega mednarodnega turnirja na Hrvaškem - 22nd CROATIAN KARATE OPEN, v generalni organizaciji Hrvatski karate savez - Croatian Karate Union in tehnični podpori, Karate klub TAD-Rijeka. Tekme se je udeležilo 21 držav in 1228 tekmovalcev. Med 123 sodelujočimi klubi, se je Karate klub Seki, z osvojenimi: 5 zlatih, 1 srebrno in 3 bronastimi medaljami, zavihtel na visoko 3.mesto med klubi.

V nedeljo 01.10.2023, so se v borbi za medalje v katah, pod vodstvom trenerke Seki Golac izkazali tudi Velenjčani. Zlata odličja sta osvajila, Lana Husić – (kata malčice 2015) in Ilma Šiljegović – (kata deklice 2009). Srebrno odličje je osvojila Andjela Miljatović v kategoriji (kata deklice 2011). Borbo za bronasto odličje, je uspešno osvojila, Lana Husić – (kata malčice 2014). Tik pod zmagovalno stopničko in na odličnem 5. mestu, je pristala, Karolina Kristić – (kata deklice 2012).

Čestitke za suverene nastope in borbenost gredo tudi: Aleksa Miljatović, Enej Rizvanović, in Adelisa Sarajlić.

Vir: Karate klub Seki

Foto: Karate klub Seki