Velenjčanke so se dobro upirale prvakinjam

NOVICA 05.10.2023

V sredo, 4.10.2023 so se velenjske rokometašice dobro upirale prvakinjam iz Ljubljane. Prikazale so srčno in borbeno igro za kar jim iskreno čestitamo.

ŽRK VELENJE - RK KRIM MERCATOR 25:32 (12:20)
Ferenc 8 (5), Jeras in Priteržnik po 7; Erceg 9, Jurič 6.

IZJAVI PO TEKMI

Nika Pritržnik, rokometašica ŽRK Velenje:
"V tekmo smo vstopile sproščeno in zbrano, saj smo vedele, da k nam prihaja ekipa, ki vedno zaseda najvišja mesta. Želele smo popraviti napake prejšnje tekme in izboljšati igro. Ponosna sem na dekleta, da smo odigrale dobro."

Elena Erceg, rokometašica RK Krim Mercator:
"Za nami je dobra tekma, v določenih delih tudi zelo napeta. Mislim, da smo dobro odigrale, kljub manjšim napakam."

Vir: RZS

Foto: ŽRK Velenje