Dobrodelna licitacija dresa Dejana Vinčića

NOVICA 07.10.2023

Deklica Brina je presenetila z dobrodelno gesto in v sodelovanju s Športno zvezo Velenje daje na licitacijo dres slovenskega odbojkarskega reprezenatnta Dejana Vinčića.

Brina je dres prejela v nagradni igri, ki je potekala v sklopu finala Pokala Slovenije, ki je potekal v Rdeči dvorani meseca marca. Takrat je dres "Velenju" podaril Dejan Vinčić in podjetje Ninesquared.

Potek licitacije: Licitacija bo potekala izključno na dobrodelnem koncertu Velenje pomaga in sicer v soboto, 7. oktobra med 12.00 in 18.30 uro. Izklicnka cena je 300 EUR (minimalni dvig - 50 EUR)!