Karate klub Velenje na 3. Državnem pokalnem tekmovanju

NOVICA 09.10.2023

Karate klub Velenje je v soboto, 7. 10. 2023 nastopil na 3. Državnem pokalnem tekmovanju v Ljutomeru ter se predstavil na dobrodelnem dogodku Velenje pomaga! na Visti v Velenju.

3. Državno pokalno tekmovanje je še zadnje izmed pokalnih tekem in tako so že znani pokalni zmagovalci za leto 2023 v katah, borbah in skupno. Za Karate klub Velenje so nastopili: Iva Mrkonjić, Fuad Velić, Katjuša Knaus Kovačević, Sara Pisnik, Val Štefanič, Lara Mujdža, Adam Pašić, Maja Mari Pisnik, Nika Rudolf, Gal Jelen, Benjamin Mešanović, Nina Pisnik in Isak Pašić.

Po dobrih nastopih so osvojili najvišja mesta:
1. mesto: Katjuša Knaus Kovačević, Sara Pisnik, Iva Mrkonjić - U10 kata ekipa malčice
1. mesto: Maja Mari Pisnik - U14 kata ml. kadetinje
1. mesto: Benjamin Mešanović - Kata mladinci
1. mesto: Isak Pašić - Kumite mladinci -68 kg
1. mesto: Nina Pisnik - Kumite mladinke +66 kg
2. mesto: Iva Mrkonjić - U8 kata najmlajše
2. mesto: Lara Mujdža - U12 kata deklice
2. mesto: Val Štefanič, Gal Jelen, Adam Pašić - U14 kata ekipa ml. kadeti
3. mesto: Sara Pisnik - U10 kata malčice
3. mesto: Fuad Velić - U10 kata malčki
3. mesto: Adam Pašić - U14 kumite ml. kadeti -40 kg
3. mesto: Gal Jelen - U14 kumite ml. kadeti -40 kg
5. mesto: Adam Pašić - U14 kata ml. kadeti

Čestitke za uspešne nastope!

Prav tako pa so na dobrodelnem dogodku Velenje pomaga!, ki je potekal na Visti, sodelovali naslednji člani Karate kluba Velenje: Diandra Bekčić, Adin Zahirović, Medina Imamović, Venad Suljić, Kai Tovornik, Erman Husić, Filip Knez, iz tekme pa so prišli še: Fuad Velić, Katjuša Knaus Kovačević, Iva Mrkonjić in Lara Mujdža.

Vir: Karate klub Velenje

Foto: Karate klub Velenje Foto: Karate klub Velenje