Mladi velenjski tigri odlični v Ljutomeru

NOVICA 09.10.2023

Mlade športne zvezde Karate kluba Tiger so zasijale na Državnem pokalnem tekmovanju KZS, to soboto, 7.10.2023 v Ljutomeru. Udeležilo se ga je 47 Slovenskih karate klubov, kjer je bilo opravljenih 405 nastopov.

• Ekipa U10 je osvojila 1. mesto in postala pokalni zmagovalec! Bravo Kulović, Banović in Škorić!
  • Ekipa kadetinje (Helić, Bera, Osmić) je pristala na 2. mestu. Odlično delo!
  • Anan Mujkanović in Marko Kamenik sta si prislužila 3. mesto v svojih kategorijah. Borila sta se kot prava šampiona!
  • Taja Koren je zasijala na 2. mestu v borbi +63. Odlično!

In čeprav Niko Zijan in Sumeja Osmić žal nista osvojila uvrstitve, sta pokazala neverjeten trud in vztrajnost!