Brat in sestra kadetska državna prvaka v karateju

NOVICA 13.11.2023

Ta vikend je v Slovenskih Konjicah potekalo MLADINSKO DRŽVNO PRVENSTVO V KARATEJU (do 21 let). V Športni Dvorani v Slovenskih Konjicah je gostovalo 51 slovenskih klubov, ter opravljenih 411 nastopov.

Iz Mestne občine Velenje, so za konjiški klub medalje prispevali:

Naslov državnega prvaka/prvakinje: Lana Husić – (U10 kata malčice), Aleksa Miljatović – (U14 kata mlajši kadeti), Andjela Miljatović – (U12 kata deklice).
Podprvakinja je Karolina Kristić – (U12 kata deklice). Za bron se je izborila Hana Zager – (kata mladinke). Na odličnem petem mestu sta se našla Enej Rizvanović – (kata kadeti) in Luka Tripunovič – (U8 kata najmlajši).

Čestitke za suverene nastope gredo tudi Uroš Aritonović, Gael Srebre in Lana Srebre.

Vir: Karate klub Seki

Foto: Karate klub Seki