Gašper in Leo čez vikend sabljala v Grazu in Bratislavi

NOVICA 21.11.2023

Gašper Grčar in Leo Čretnik imata za sabo naporen vikend, saj sta se udeležila kar dveh mednarodnih turnirjev.

V soboto 18.11.2023 sta sabljala v članski konkurenci na Steirisher Panther turnirju v avstrijskem Grazu. Leo se je od slovenskih sabljačev najbolje odrezal in zasedel 18. mesto, Gašper pa je bil 26.

V nedeljo 19.11.2023 pa sta se oba udeležila še slovaškega Martinengo Memoriala v Bratislavi. Sabljala sta v kategoriji U-23, v močni konkurenci sabljačev, ki so zastopali 12 različnih držav. Leo je na koncu osvojil 35. mesto, Gašper pa je bil 36.

Čestitke obema!

Vir: Sabljaški klub Rudolf Cvetko