Božični judo turnir Velenje 2023

NOVICA 11.12.2023

V soboto 9.12.2023 je Judo klub Velenje priredil klubsko božično tekmovanje za najmlajše judoiste. Nastopilo je 60 mladih in nadobudnih športnikov.

Na tekmovanju je bilo veliko odličnih borb, kjer se je videlo, da se otroci zabavajo, družijo ter spoštujejo svoje vrstnike kot se to spodobi za bodoče športnike. Ujeli so ogromno nasmejanih obrazov, zaradi katerih se organizacija takšnega dogodka splača.

Ker pa je mesec december praznični čas, jih je na tekmovanju obiskal Božičkov fit pomočnik in ker so bilii mladi judoisti in judoistke celo leto zelo pridni jim je prinesel tudi darila.

Foto: Judo klub Velenje