Janja Garnbret športnica leta po izboru društva športnih novinarjev Slovenije

NOVICA 20.12.2023

Včeraj je v Cankarjevem domu potekala prireditev Športnik leta 2023, ki jo že tradicionalno organizira Društvo športnih novinarjev Slovenije. Letošnje leto je laskavi naziv Športnica leta 2023 pripadel članici Šaleškega alpinističnega odseka Velenje, športni plezalki Janji Garnbret. Najboljša športna plezalka je imela burno leto, v katerem se je prvič soočila s poškodbo, postala svetovna prvakinja in si priplezala OI 2024.
V izboru za Športnico leto 2023 je bila tudi članica Atletskega kluba Velenje Anita Horvat.

Iskrene čestitke!