(POL)SEZONSKA VSTOPNICA RK GORENJE VELENJE

NOVICA 18.01.2024

RK Gorenje Velenje je v pričakovanju drugega dela sezone 2023/24 in še vedno v igri za naslov državnih prvakov, pa tudi v super močni skupini Lige Evropa ni povsem brez možnosti.

Ogledali si boste lahko še najmanj 8 napetih tekem Lige NLB in Lige Evropa, vključno z rokometnimi spektakli proti Trimu iz Trebnjega in celjski Pivovarni Laško ter Skjernu iz Danske in hrvaškem podprvaku Nexe iz Našic, s katerim se v Rdečo dvorano vračajo bivše ose Marko Bezjak, Fahrudin Melić in Branko Tamše.

Zagotivite si (pol)sezonsko vstopnico po izjemni ceni 36 € (cena posameznih vstopnic je 68€), ki vključuje še:

DODATNE UGODNOSTI in POPUSTE:

Digitalni koledar tekem
Trgovina HUMMEL - 20% popust
Rdeča dvorana Velenje in Bazen Velenje – 10% popust
Nakup klubskih artiklov – 10% popust

SODELOVANJE v NAGRADNEM ŽREBANJU!
2x 2 vstopnici za ogled smučarskih skokov v Planici
2x VIP vstopnica za ogled tekme Gorenje Velenje : Nexe Našic
Dres RK Gorenje
hummel darilni bon v vrednosti 20€

PRODAJNA MESTA: trgovina hummel, rk-gorenje.com, mojekarte.si, bencinski servisi Petrol in MOL, športna društva.

Vir: RK Gorenje

Foto: RK Gorenje