Diandra Bekčić med povabljenci prireditve Parašportnik leta 2023

NOVICA 24.01.2024

Torek, 23. 1. 2024 je bil namenjem slovenskim PARA športnikom. Na prireditev Parašportnik leta 2023 je bila vabljena tudi PARA karateistka, slovenska reprezentantka in članica Karate kluba Velenje, Diandra Bekčić.

V letu 2023 sta jo spremljala klubska trenerka Pia Cesar ter selektor PARA reprezentance Aljoša Kramar. Pod njunim vodstvom je na najvišjem nivoju - na svetovnem prvenstvu dosegla 5. mesto.

Njen glavni cilj v letu 2024 je na evropskem prvenstvu pridobiti medaljo. Glede na njeno redno in intenzivno delo z veseljem pričakujemo, kaj ji bo uspelo tokrat.

Vir: Karate klub Velenje

Foto: zsis.si