Državni rekord pionirk U16 Atletskega kluba Velenje na Prvenstvu Slovenije

NOVICA 29.01.2024

V soboto, 27. januarja 2024 je v Novem mestu potekal 1.del Prvenstva Slovenije za pionirke in pionirje U16.

Štafeta deklet 4 x 200 m je odtekla DRŽAVNI REKORD (1:47,55)! V štafeti so bile: Ota Blatnik, Gaja Gradišnik, Sara Acman in Neža Rupreht. Bravo dekleta!

Prav tako je zlato medaljo osvojila Oriana Lovrec, ki je v suvanju krogle z rezultatom 12,77 in novim osebnim rekordom prepričljivo zmagala.

Tudi ostalim atletom in atletinjam, ki so se borili po svojih najboljših močeh iskrene čestitke!

Vir: Atletski klub Velenje

Foto: Atletski klub Velenje Foto: Atletski klub Velenje