Velenjski rokometaši suvereni na prvi tekmi drugega dela sezone

NOVICA 05.02.2024

Rokometaši Gorenja Velenja so z borbeno in zbrano igro, suvereno slavili proti ekipi ŠRD Škofljica. Z rezultatom 34:24 so se Velenjčani veselili novih dveh točk in preboja na drugo mesto lestvice Lige NLB.

Urban Pipp, rokometaš RK Gorenje Velenje:"Prva tekma po premoru je vedno težka, sploh pa za gostovanje v Škofljici vemo, da je zahtevno. Na srečo smo se dobro pripravili in odigrali, kakor smo si zaželeli. Na začetku smo se sicer mučili, a smo se nato uspeli odlepiti. V drugem polčasu samo nadaljevali začeto delo in na koncu zasluženo zmagali."

Čestitke!

Vir: Rokometni klub Gorenje