Festival JUDA in 1.MEMORIAL ZDENKA SLATNARJA

NOVICA 05.02.2024

V soboto 3.2.2024 je Judo klub Velenje v Rdeči dvorani organizirali Festival juda za starostno kategorijo U12 in državno prvenstvo U18. Skupaj se je na 4 borilnih prostorih pomerilo 424 tekmovalcev.

V sklopu sobotnega tekmovanja so hkrati s Festivalom juda priredili tudi 1.MEMORIAL ZDENKA SLATNARJA. Zdenko Slatnar, je bil dolgoletni predsednik kluba, ki nas je v lanskem letu prezgodaj zapustil.

V starostni kategoriji U12 so velenjski tekmovalci prikazali odlične borbe in posegli po najvišjih mestih. Dosegli so naslednje rezultate:
1.mesto Lara Jankovič
1.mesto Feliks Kurež Gomboc
2.mesto Nace Tisovnik
3.mesto Nik Hudej Šižgorič
3.mesto Žan Jan Goter
5.mesto Brina Gruber

V kadetski kategoriji so imeli dva predstavnika Zano Ello Praznik in Naceta Jelenka.
Zana je v kategoriji +70kg dosegla 5.mesto, Nace pa je v kategoriji -73kg, zaradi poškodbe ostal brez uvrstitve.

Vsem tekmovalcem čestitamo za uspešne borbe na tekmovanju.

Vir: Judo klkub Velenje

Foto: Judo klub Velenje