V finalu 5 mladih tekmovalcev Atletskega kluba Velenje

NOVICA 12.02.2024

V Novem mestu je potekalo finale posamičnega mnogoboja za pionirje in pionirke U12 in U14. V finale se je uvrstilo 5 atletov Atletskega kluba Velenje.

Klub so zastopali: Ota Blatnik in Zarja Zamrnik (U14) ter Anabel Britovšek, Juš Jelen in David Šaberl (U12). Tekmovali so odlično in lepo izboljšali razultate iz kvalifikacij.

Ota Blatnik si je v kategoriji pionirk U14 priborila odlično drugo mesto.
Dvojica pionirjev, Juš Jelen in David Šaberl, je končala na četrtem mestu v kategoriji U12.
Dvojica pionirk, Ota Blatnik in Zarja Zamrnik, je dosegla peto mesto v kategoriji U14.

Čestitke vsem atletom za odlične nastope in osvojene rezultate.

Vir: Atletski klub Velenje

Foto: Atletski klub Velenje Foto: Atletski klub Velenje