Velenjski judoisti dosegli odlične rezultate na Judo pokalu Gorice

NOVICA 02.04.2024

V soboto 30.3.2024 je v Novi Gorici potekal 7. Pokal Gorice v judu. Tekmovanja se je udeležilo 448 tekmovalcev iz 33 klubov in 3 držav.

V kategoriji U14 je 1. mesto osvojil Jaka De Costa v kategoriji do 66 kg. Vse svoje nasprotnike je premagal v manj kot 30 sekundah, s tem še vedno ostaja neporažen v tej sezoni. Z odličnimi borbami je v kategoriji do 63 kg 3. mesto osvojila Lana Jelaš. S 7. mestom je uspeh ekipe dopolnil še Aleks Kranjec v kategoriji do 42 kg.

Čestitke za odlične borbe in uspehe.

Vir: Judo klub Velenje

Foto: Judo klub Velenje