Gremo v Novo Mesto

NOVICA 18.04.2024

Velenjske ose so še vedno v boju za naslov državnega prvaka in vaša podpora bo na vseh tekmah, tako domačih kot gostujočih, zelo dobrodošla. Pred varovanci Zorana Jovičića je še pet pomembnih tekem, prva pa bo na sporedu že to soboto, 20. aprila ob 20.15 uri v Novem Mestu.

V želji, da na težki tekmi proti MRK Krka v čim večjem številu podprete rokometaše Gorenja Velenja, so za vas pripravili posebno ponudbo. Odločili so se, da bodo vsem zainteresiranim za ogled tekme, plačali prevoz do Novega Mesta in nazaj ter vstopnico za tekmo.

Edini pogoj je, da je minimalno število prijavljenih 35 oseb. Odhod izpred APS – Tehnični pregledi bo ob 18.00, po tekmi takojšen povratek domov. Vse zainteresirane prosijo, da jim to sporočite do petka, 19. 4. 2024, do 20. ure, na e-mail naslov: office@rk-goreje.com

Vir: RK Gorenje Velenje