Mlajše selekcije RK Gorenje Velenje minuli vikend znova navdušile na igrišču

NOVICA 23.04.2024

Mlade velenjske osice minuli vikend znova navdušile in osvajale lovorike.

V soboto, 20. aprila, so na Škofijah mlajši dečki B odigrali dve tekmi, prva proti ekipi iz Kopra in druga proti Trebnjemu. Fantje so pokazali odlično in borbeno igro.

Kadeti pa so si prislužili zmago in novi 2 točki, ko so premagali ekipo RK Trimo Trebnje s tesnim rezultatom 33:31.

Starejši dečki B pa so se iz Dobove vrnili z visoko zmago 22:33 in osvojenima novima dvema točkama.

Čestitke mladim osicam!

Vir: RK Gorenje Velenje

Foto: RK Gorenje Velenje (mlajši dečki B) Foto: RK Gorenje Velenje (kadeti) Foto: RK Gorenje Velenje (starejši dečki B)