Novi predsednik Karate zveze Slovenije velenjčan Mihael Cigler

NOVICA 10.05.2024

Karate zvezo Slovenije (KZS) bo v prihodnjem štiriletnem mandatu vodil Mihael Cigler, nekdanji tekmovalec v tem športu in lobist. Na sinočnji volilni skupščini mu je med tremi kandidati 65 prisotnih članov v dveh krogih glasovanja namenilo 34 glasov, njegov tekmec v drugem krogu Blaž Žibret pa jih je zbral 31, so sporočili iz KZS.

“Hvala vsem za podporo in zaupanje. Verjamem, da bomo z ekipo uspešni pri uresničevanju predstavljenih ciljev. To je naša zaveza, do katere bomo nepopustljivi. Potrebna bo velika mera zaupanja in dvig strokovne ravni dela, zagnati bo potrebno obsežen razvojni cikel tega športa in ga ustrezno umestiti v slovenski športni, sponzorski in tudi siceršnji družbeni prostor,” je po izvolitvi med drugim povedal Cigler.

Srečno in uspešno vodenje Karate zveze Slovenije.

Vir: STA

Foto: Mihael Cigler (FB)