Uradno odprtje novega urbanega parka

NOVICA 24.05.2024

Naslednji vikend, od petka, 24. maja, do nedelje, 26. maja, bo potekalo uradno odprtje novega urbanega parka.

V petek, 24. maja, od 18. ure dalje bosta župan Mestne občine Velenje Peter Dermol in minister za gospodarstvo, turizem in šport Matjaž Han slavnostno predala park namenu. Sledil bo koncert velenjskega skejterja 6pack Čukurja in velenjske metal skupine KAOZ, ki je med prvimi zaigrala na improviziranem skejt parku v letnem bazenu. V petek zvečer bo na voljo tudi prosto igranje v košarki 3 x 3, na ogled pa bo tudi prosti trening Best Foot Forward.

V soboto, 25. maja, bo v urbanem parku potekalo tekmovanje Best Foot Forward Europe Tour, ki je največja evropska turneja v amaterskem rolkanju. 26. maja sledi še turnir v ulični košarki 3 x 3.

Vabljeni!