RK GORENJE VELENJE: Gremo v Ljubljano!

NOVICA 14.05.2024

Velenjske ose so še vedno v boju za naslov državnega prvaka in vaša podpora bo na vseh tekmah, tako domačih kot gostujočih, zelo dobrodošla. Pred varovanci Zorana Jovičića je sta še dve ključni tekmi, prva pa bo na sporedu v petek, 17. maja ob 18.00 uri v Ljubljani.

V želji, da na težki tekmi proti RD LL Grosist Slovan v čim večjem številu podprete rokometaše Gorenja Velenja, so za vas pripravili posebno ponudbo. Odločili so se, da bodo vsem zainteresiranim za ogled tekme, plačali prevoz do Ljubljane in nazaj ter vstopnico za ogled tekme 25. kroga Lige NLB.

Edini pogoj je, da je minimalno število prijavljenih 35 oseb. Odhod izpred APS – Tehnični pregledi bo v petek, 17. maja ob 16.30, po tekmi takojšen povratek domov. Vse zainteresirane prosijo, da jim to sporočite do četrtka, 16. 5. 2024, do 20. ure, na e-mail naslov: office@rk-goreje.com

Vir: RK Gorenje Velenje

Foto: RK Gorenje Velenje