Judo klub Velenje ima državnega prvaka

NOVICA 27.05.2024

V soboto, 25.5.2024 je v Žireh potekalo državno prvenstvo v judu za starostno kategorijo U14. Tekmovanja se je udeležilo 189 tekmovalcev iz 40 slovenskih klubov. Na tekmovanju je Velenjsko ekipo zastopalo 8 tekmovalcev.

Jaka De Costa je v kategoriji -66kg postal DRŽAVNI PRVAK. Jaka je vse svoje borbe končal v prvi minuti, s tem je znova dokazal, da se razvija v zelo uspešnega športnika.
Fran Petric je v kategoriji -34kg osvojil bronasto medaljo in dopolnil uspeh medalij za velenjski klub. V isti kategoriji je Jaka Roškar zasedel 7.mesto.

Barve Velenjskega kluba so zastopali še:
Lana Janković - 5.mesto
Lana Jelaš - 7.mesto
Enej Pinter - 9.mesto
Liam Jakše - 9.mesto
Tician Štakne - ostal brez uvrstitve

Vsem tekmovalcem čestitamo za dobre borbe!

Vir: Judo klub Velenje

Foto: Judo klub Velenje Foto: Judo klub Velenje Foto: Judo klub Velenje