Uspešen zaključek drugega turnirja SFFL za Velenje Black Miners

NOVICA 28.05.2024

Nedelja, 26.5.2024. Uspešen zaključek drugega turnirja SFFL (Slovenska Flag Football liga) za ekipo Velenje Black Miners!

Iz Novega mesta se Rudarji vračajo z dvema zmagama in brez poraza! V prvi tekmi proti LAZAR Wild Hogs Kočevje so po napeti končnici zmagali z rezultatom 21:19, zahvaljujoč izjemni obrambi, ki v drugem polčasu ni prejela nobene točke in celo poskrbela za pick six.

Na drugi tekmi pa so pokazali svojo moč in s suvereno igro premagali Ljubljana Frogs s kar 51:22.

Naslednja preizkušnja jih čaka naslednji mesec v Idriji, kjer bo potekal 3. krog SFFL.

Čestitke!

Vir: Velenje Black Miners