Pridobi svojo ˝Early bird˝ sezonsko vstopnico za sezono 2024/2025

NOVICA 31.05.2024

V SEZONO 2024/25 Z VISOKIMI CILJI

Tudi v naslednji sezoni rokometaši Gorenja v domačih tekmovanjih ciljajo na najvišja mesta, medtem ko bo v Ligi Evropa, drugem najmočnejšem evropsekm tekmovanju veliko odvisno tudi od žreba. V vsakem primeru pa imajo zagotovljene tekme proti 3 atraktivnim nasprotnikom.

PODPIRAJ LOKALNO – NAVIJAJ GLOBALNO

Sezona 2024/2025 bo spet postregla z rokometnimi spektakli v domačem prvenstvu, pokalu Slovenije in na evropskih tleh. Ogledali si boste lahko najmanj 16 napetih tekem, ki jih bo v naslednjem tekmovalnem letu spremljalo tudi pestro dogajanje ob igrišču in pred dvorano.

Zagotovi si sezonsko vstopnico Rokometnega kluba Gorenje Velenje in podpri lokalno ekipo!

IZJEMNA »EARLY BIRD« CENA SEZONSKE VSTOPNICE
do 30.6. | SAMO 55 €

IMETNIKI SEZONSKIH VSTOPNIC sodelujejo v NAGRADNEM ŽREBANJU!

IMETNIKI SEZONSKIH VSTOPNIC dobijo DODATNE UGODNOSTI!

Trgovina HUMMEL - 20% popust

Rdeča dvorana Velenje in Bazen Velenje – 10% popust

Gorenje Gostinstvo Kavarna (samo pijača) – 10% popust

Nakup klubskih artiklov – 10% popust

A vendar se zavedamo, da najbolj pomembna je podoba na igrišču. Obljubljamo borbenost, srčnost in nepopustljivost. Z vami bomo zagotovo močnejši.

KAKO DO SEZONSKE VSTOPNICE? | na sedežu društva | mojekarte.si | trgovina hummel

INFO: tanija.rednak@rkgorenje.com | M: 051 422 420

Foto: RK Gorenje Velenje