Osem članov Karate kluba Velenje na Otroškem balkanskem prvenstvu v Turčiji

NOVICA 31.05.2024

Otroška reprezentanca Karate zveze Slovenije je pripravljena na 28. OBP, ki bo potekalo od 31.5.-2.6.2024 v Istanbulu v Turčiji.

Iz Karate kluba Velenje bodo Slovenijo predstavljali Adam Pašić, Gal Jelen, Val Štefanič, Fuad Velić, Iva Mrkonjić, Lara Mujdža, Maja Mari Pisnik in Sara Pisnik.

Danes, 31.5.2024 - na 1. dan 28. Otroškega balkanskega prvenstva bodo v katah nastopili: Adam Pašić (kata ekipa in kata posamezno), Gal Jelen (kata posamezno), Val Štefanič (kata posamezno) in Fuad Velić (kata posamezno).

Po časovnem pasu je Turčija eno uro pred Slovenijo, zato so ure prilagojene našemu času.

Gremo naši, držimo pesti za celotno Slovenijo.

Vir: Karate klub Velenje

Foto: Karate klub Velenje