Jan Miklavžin državni prvak v tenisu do 12. leta

NOVICA 11.06.2024

V petek, 7.6.2024 je v Mariboru na TK Branik potekalo finale državnega prvenstva v tenisu do 12. leta.

Po napetem finalnem dvoboju med Ianom Suljićem (TABRE) in Janom Miklavžinom (TK-VE), je zmago slavil slednji. Po skoraj treh urah in dveh podaljšanih igrah si je naslov državnega prvaka priigral Jan Miklavžin, 3. nosilec, ki je skozi cel turnir prikazal odlično igro in vse obračune do finala osvojil v dveh nizih.

Vse pohvale gredo tudi najožjemu trenerskemu štabu: Aleš Cverlin, Aleš Miklavžin, Sašo Pistotnik. Svoj kamenček v mozaiku zmage pa so v zadnjem letu dodali tudi Matjaž Grosman, Borut Štor, Samo Zavrl in Nikola Nikolić.

Čestitke Jan, čestitke ekipa!

Vir: Teniški klub Velenje

Foto: Teniški klub Velenje Foto: Teniški klub Velenje