Navijamo s srcem za naše kolesarje

NOVICA 11.06.2024

V četrtek, 13. junija, bo Velenje del 30. kolesarske dirke Po Sloveniji. Kolesarji se bodo v Velenje pripeljali iz smeri Šoštanja, mimo Gaberk, čez Škale, ob Škalskem jezeru do Starega kina.

Trasa se nadaljuje mimo Sončnega parka, po Kidričevi in Šaleški cesti do krožišča pod skakalnico. Nato bodo kolesarili po Celjski cesti, čez vinskogorski klanec do Črnove oz. odcepa za Dobrno.

V tem času bodo ceste na omenjeni trasi iz Šoštanja skozi Velenje in naprej do odcepa za Dobrno kratkotrajno oz. ponekod tudi popolnoma zaprte.

Navijamo s srcem za naše kolesarje!