Tudi na tretjem turnirju Rudarji ostali neporaženi!

NOVICA 12.06.2024

V soboto, 8. 6. 2024, so rudarji v Idrijo tekmovali na tretjem turnirju - Slovenska Flag Football Liga. Turnir v Idriji so Rudarji uspešno pripeljali do konca in zmagali obe tekmi.

Prvo tekmo proti Knightsom so dobili z rezultatom 32:20. Tekma je bila zelo napeta, še posebej v prvem polčasu, saj je bil rezultat 19:20 v prid Knightsov. Vendar je v drugem polčasu velenjska obramba znova pokazala, zakaj je ena izmed najboljših v ligi, saj ni prejela niti enega touchdowna. Napad pa je suvereno in mirno popeljal tekmo do konca in zmage.

Na drugi tekmi pa je zablestel napad, saj je dosegel kar 61 točk. Z izjemno igro in odličnim timskim duhom so tekmo proti Storksom zaključili z rezultatom 61:13.

S tem se je tudi končal prvi del rednega dela sezone.