ŽRK Velenje v prvem krogu proti Izoli

NOVICA 13.06.2024

V torek je na sedežu Rokometne zveze Slovenije potekala seja klubov najvišjega ranga slovenskih ženskih ligaških tekmovanj, ki se bo po novem imenovala 1. slovenska rokometna liga - ženske.

V 1. slovenski rokometni ligi za ženske bodo tudi naslednjo sezono tekmovale rokometašice ŽRK Velenje, ki so minulo prvenstvo zaključile na petem mestu – v končnici za obstanek so nanizale 4 zmage in 2 remija. Njihove prve tekmice v novi sezoni bodo rokometašice ŽRK Trgo ABC Izola, z njimi se bodo septembra pomerile na Primorskem. Prvo domačo tekmo bodo velenjske rokometašice odigrale predvidoma 5. oktobra, ko bodo v Rdeči dvorani moči merile z ŽRD Litija.

Vir: Rokometna zveza Slovenije

Foto: ŽRK Velenje